wtorek, 17 marca 2009

Rogalski i Budny otwarci!

Szybki Królik nadaje z wczorajszego wernisażu w Zamku Ujazdowskim. Zaczynamy od parteru - "Prace" Michała Budnego. Zaduma pod "Drzewem":Białostocczanie badają "Teren" (w tle):"Deszcz" rzuca cień:Anda Rottenberg przesłuchuje kuratora:Nad "Przepaścią" - Agata Bogacka ciągnie za sobą przyjaciół:Na piętrze rozbrzmiewa "Echo" Zbyszka Rogalskiego. Wsłuchuje się Szarik, za nim zatrzymane w bieli "Koło"......i po chwili Zbyszek Rogalski zdradza Szarikowi wszystkie sekrety:
W tym samym czasie naprawdę młode dziewczęta odliczają "10 sekund":...a dorośli mężczyźni próbują zagłębić się w "Studium echa"......które rytmicznie odbija się od wyremontowanych zamkowych ścian:
"Closer" coraz dalej, zostaje za plecami...Jasiek Smaga odbiera zagubioną przesyłkę z Wiednia, Cornelia nie uśmiecha się:Schodzimy do zamkowych podziemi, rozpoczynają się zakulisowe rozmowy i plotki. Dawno nie widziany w kraju Paweł Kruk z kalifornijską małżonką Juliette (gratulujemy!):Karolina (Saska Kępa) przekazuje dobre nowiny Tanji (Monachium):Michał, Rasterka, Michał......i w końcu znikają w ciemnościach nocy: Michał Budny i Rasterka: